We have the know-how you need.

אני בפנים! מה עכשיו? 

דברו איתי וספרו לי על הפרויקט, הרעיון, העסק או הארגון שלכם. שלחו אלי לינקים לנכסים

 הדיגיטליים שברשותכם, תשתפו אותי בניסיונות שלכם, בדרך, במקומות שבהם אתם מרגישים שאתם יכולים לעשות יותר טוב. 

תסבירו לי בדיוק לאן אתם שואפים להגיע כדי שאוכל לעזור לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים.

אני כאן כדי לייעץ וללוות אתכם. עלי ללמוד עליכם ועל העסק או הארגון שאתם שותפים בו כדי שאוכל להעריך איפה אתם נמצאים ולהיכן אפשר לקחת אתכם. 

איך מבצעים חיפוש מילות מפתח?

ביכולתי לערוך עבורכם אנליזה לחיפוש מילות המפתח הרלוונטיות ביותר עבור העסק או השירות אותו אתם מציעים, שתקבע בוודאות מהן מילות המפתח והמונחים המקצועיים שכדאי לכם לשי עליהם דגש בזמן כתיבת התכנים בכדי למקסם את הפוטנציאל שלכם לנראות דיגיטלית. 

לכתיבת תכנים על פי מילות מפתח (SEO) יש אפקט קריטי בהנחה שהמטרה שלכם היא בסופו של דבר יצירת תוכן שיוביל לקידום אורגני ובנייה של קהל לקוחות יציב ולאורך זמן.

האם אני צריך את שירותיו של כותב תוכן SEO?

באופן טבעי, אופטימיזציה של התוכן באתר היא אידיאלית ולכן הייתי בהחלט ממליצה ללכת על כותב תוכן SEO או לפחות לפנות לאדם שמכיר את העולם הדיגיטלי ומבין לא רק בכתיבת תכנים אלא גם באיך לקדם אותם אורגנית.

יחד עם זאת יש לציין שבמצבים בהם דרישות האתר וההעדפה הכללית של הלקוח/ה היא לכתיבה קלילה וקולחת על פני כזו המעידה על מומחיות תוכן גבוה, ניתן בהחלט לעשות שימוש בכתיבת תוכן רגילה. וגם בזה אגב אני כאן ויכולה לעזור.

המטרה שלי היא לייצר עבורכם תוכן מקורי בהתאמה אישית הכולל אופטימיזציה במטרה להשיג את האיזון המושלם בין השפה הדיגיטלית-גנרית הנדרשת עבור מנועי החיפוש Googlo, לבין כתיבה איכותית וטובה שתגיע לקהל היעד שלכם ותיגע בו.

האם האתר שברשותי ידורג גבוה במנועי החיפוש של Google?

במידה ותפנו אלי, הדבר הראשון שאעשה עבורכם הוא יצירת תוכן איכותי הכולל אופטימיזציה שגם אתם וגם מנועי החיפוש של Google תאהבו. חשוב לזכור שתוכן אתר טוב ואיכותי באמת חייב לעבור אופטימיזציה, זה פשוט קריטי לדירוג האתר שלכם במערכת SEO ועדיין ישנם פעולות נוספות אופציונאליות בהחלט, שבעלי אתרים צריכים לדעת עליהם ולפעול בגינם בכדי שהאתר שברשותם ידורג גבוה יותר במנועי החיפוש של Google.  

בין אם זה נוכחות דיגיטלית פעילה ברשתות חברתית, בניית פלטפורמות שיובילו לידים ותנועה לאתר או עדכון והעלאת תכנים באופן רציף - כל אלה בסופו של דבר הם כלים נוספים שיסייעו לאתר שלכם להשיג דירוג גבוה או לפחות כזה שמכבד את עצמו בתוצאות החיפוש של Google.

מדוע כתיבת תוכן SEO זה חשוב?

ענקית המידע Google אוהבת תוכן. וככל שיש יותר ממנו היא מבסוטית יותר. בהינתן שכך, תמיד, כתיבת תכנים שעברה אופטימיזציה למנועי החיפוש עדיפה על כזו שלא עברה. כתיבת תוכן איכותית שגם עברה אופטימיזציה מדויקת, בהחלט תשפיע על דירוג האתר שלך במנועי החיפוש של Google.

דירוג גבוה במנועי החיפוש של Google הוא למעשה האופציה הטובה ביותר שיש לכם לחשיפת האתר ברשת. דירוג גבוה אומר מבקרים נוספים באתר ומבקרים נוספים באתר אומר יותר מכירות של המוצר או השירותים אותם האתר מספק. כן. בעידן הדיגיטלי כתיבת תוכן SEO היא חשובה.

אני לא מתחבר/ת לעבודה שלך. מה עכשיו?

שנים רבות שרכשתי ניסיון תעסוקתי הכולל תחומי ידע מגוונים והכרות עומק של תעשיות שונות במשק. אני מכירה את העולם העסקי, את תעשיית האמנות, העיצוב והיצירה, את עולמות הדיגיטל ואת העיתונות הכתובה והמקוונת. אני בטוחה שאצליח לגרום לך להעריך ולאהוב את התוכן שאכתוב לך לאתר ובמידה ולא, תמיד ניתן להגיש לי את התכנים שכתבתי עם הארות והערות, דגשים ובקשות.תמיד אפשר לבקש ממני לשנות את השפה, את הפנייה מגוף כזה לגוף אחר, לקצר, להאריך, לשים דגשים על נושאים ספציפיים שחשובים לך להעביר לקוראים. המטרה שלי היא ליצור תוכן איכותי וטוב שתאהב, תתגאה בו ותהיה מרוצה ממנו.

מניסיון, תקשורת ברורה ביננו תוביל לכך ששנינו נשמח לעבוד ביחד וחשוב לא פחות מזה, תבטיח את שביעות הרצון שלך.

יש לך דוגמאות לכתיבת תכנים שעשית שאוכל להתרשם ?

כן. באתר תוכל/י למצוא דוגמאות לכתיבת תכנים לאתרים שכתבתי. חלקם כתיבת תוכן בעברית וחלקם כתיבת תוכן באנגלית. כמו כן, במידה ותהיה מעוניין/נת אוכל להעביר אליך כתיבת תכנים נוספים מסוגים שונים שכתבתי כמו לדוגמה עמודי אמן, קומוניקטים להצגת מופעים, הודעות לעיתונות, עמודי ביוגרפיה והגשות לפסטיבלים.

איך את יודעת שאת טובה ושאת מספקת כתיבת תוכן איכותי?

כשאני ניגשת לפרויקט אני לוקחת על עצמי לכתוב לך תוכן טוב, מקצועי ואיכותי שמנועי החיפוש של Google יאהבו. יחד עם זאת ברור לי' וגם לך צריך להיות ברור, שעד כמה שתוכן טוב הוא אבן יסוד קריטית באסטרטגית הפרסום הדיגיטלית של האתר שלך, ישנם אלמנטים נוספים שיכולים לעזור לדירוג וגם הם לעתים יכולים להיות קריטיים. כמו למשל כתיבה והעלאה של עמודי תוכן נוספים, מאמרים ובלוגים לאתר, קידום אורגני SEO בדפי האתר, נוכחות פעילה ברשתות החברתיות ואולי החשוב ביותר – איכות המוצר או השירות שלך.

ההמלצה היא תמיד להסתכל על התמונה הרחבה ולפעול במספר מישורים במקביל, כדי להבטיח שכל החסרונות הפוטנציאליים יטופלו כראוי ובאופן שיוביל לשיפור בביצועי האתר ולהעלאת הדירוג שלו במנועי החיפוש המקוונים. 

אשמח לשמוע עליך ועל המטרות שלך ולהתחיל לעבוד ביחד.

אסטרטגיית הדיגיטל המושלמת עבורך נמצאת במרחק לחיצה אחת בלבד

וכן! כתיבת תוכן איכותית היא המפתח להצלחה שלך באינטרנט.