מאתר תדמית פשוט ועד כזה הדורש פיצ'רים מתקדמים יותר בהתאמה אישית, באפשרותי ליצור עבורך את הפתרון האולטימטיבי לנראות דיגיטלית. כזו שתעמוד בסטנדרט עיצובי גבוה, ביעדים המקוונים שלך ובדרישות הרשת. 

 

עסק או ארגון שמעוניין ליצור אתר אינטרנט טוב באמת צריך לקחת בחשבון תוצאות ושעל פתרונות זולים אנחנו בדרך כלל נשלם הרבה יותר בטווח הארוך. אתר אינטרנט איכותי ברמת גימור גבוהה צריך להיות אינפורמטיבי, להראות מעולה, להיטען במהירות, להיות רספונסיבי, מותאם למובייל, לענות על דרישות המיתוג של העסק שלך ולפנות אל קהל היעד הרלוונטי של המוצר או השירות אותו אתה מעוניין לקדם. אבל זה לא נגמר שם. 

על האתר שלך להציע לגולש המבקר בו תכנים מקוריים ומושכים שהוא יוכל להתחבר אליהם, לדבר בשפה הדיגיטלית של מנועי החיפוש של Google, להכיל כתיבת תוכן SEO שעושה שימוש מושכל ואינטיליגנטי במונחים ובמילות המפתח העומדות לרשותך, להכיל קישורים פנימיים או חיצוניים לאתרים רלוונטיים, תגיות מטא וכיוצ'ב ולבסוף, על מערכת הניהול שלו להיות פשוטה להפעלה וידידותית למשתמש כך שתוכל לבצע שינויים באופן עצמאי במידה ויהיה בכך צורך.

בקיצור, כשאתם חושבים לבנות אתר אל תתפשרו על איכות. תלמדו טוב טוב את נותני השירות שלכם כדי שתוכלו לספק לגולש הרנדומלי חוויית משתמש שתגרום לו לזכור אתכם. 

שימו לב, ישנם מספר סוגים של אתרים ולכל אחד מהם דגשים אחרים ועלות משתנה.

יחד עם זאת, כל אתר דורש עלויות נוספות שצריך לקחת בחשבון כמו דומיין, אחסון, אבטחה וניהול בהתאם לצרכים ולנפח האתר, תיחזוק האתר, הפקת חומרים וויזואליים כמו וידאו או תמונות במידת הצורך והדרכה על תפעול האתר לתחזוקה וניהול שוטף באופן עצמאי 

אתר בהתאמה אישית

כולל עיצוב והקמה, עריכה והעלאה של תכנים קיימים וחומרי גלם בהתאם לאופי האתר. המחירים משתנים בהתאם לתוספות מיוחדות ולכמות הדפים שנבנו בהתאמה אישית. 

אתר פורטפוליו 

כולל עיצוב ויזואלי וקישורים לגלריות - תמונות או ווידאו - תלוי בשירות או בעסק. מתאים בעיקר לאמנים או בעלי עסקים ושירותים העוסקים בתחום הוויזואל כמו לדוגמא, צלמים, מעצבים, גרפיקאים ואדריכלים. 

 אתר תדמית פשוט

כולל דף הבית, אודות, שירותים, יצירת קשר ועמוד מובנה לבלוגים או מאמרים. ליווי מלא לאפיון העסק, מיתוג לקהל היעד והתאמה למובייל.