מאתר תדמית פשוט ועד כזה הדורש פיצ'רים מתקדמים יותר בהתאמה אישית, באפשרותי ליצור עבורך את הפתרון האולטימטיבי לנראות דיגיטלית. כזו שתעמוד בסטנדרט עיצובי גבוה, ביעדים המקוונים שלך ובדרישות הרשת. 

 

לא משנה באיזה ארגון אתה עובד או איזה סוג עסק יש לך, אתה זקוק לשותף דיגיטלי שאתה יכול לסמוך עליו. כזה שיספק לך שירות מקצועי בהתאמה אישית ויבנה לך אתר מודרני, איכותי ואינפורמטיבי ברמת גימור גבוהה, שיהיה הפנים של בעולם האינטרנט וישמש אותך כמו חלון ראווה מקצועי. 


כבר שנים שאני עוזרת לאנשים פרטיים, אמנים, עסקים וארגונים כמו שלך ברחבי ישראל ואפילו בחו"ל, להצליח להגיע אל קהל היעד שלהם באינטרנט באמצעות עיצוב אתרים ופתרונות דיגיטליים בהתאמה אישית. אני לא רק מעצבת ובונה אתרים, אני גם כותבת תכנים איכותיים ומקוריים, עובדת עם מנועי החיפוש של גוגל לקידום אורגני SEO ויכולה אפילו לסייע לך עם ייעוץ, מיתוג, קריאייטיב וקידום ממומן ברשתות חברתיות. נראות דיגיטלית אפשר לשפר בדרכים רבות ואני בקיאה בכולן. 

 

כל פרויקט שאני ניגשת אליו מתחיל מאסטרטגיה דיגיטלית שמובילה לעיצוב אתר שידבר בשפה שבה תרצו שיקשיבו לכם. הניסיון והמומחיות שרכשתי עם השנים מאפשרים לי לגשת לכל פרויקט בגישה מיתוגית-עסקית בעלת ידע מקיף וראייה רחבה הן של התעשייה שבה אתם פועלים והן של קהל היעד אליו אתם שואפים להגיע.  

ביכולתי להציע שירותי בוטיק לפיתוח ובניית אתר הוליסטי הכולל עיצוב חד פעמי וייחודי שיהיה שלכם בלבד, אפיון פיצ'רים בהתאמה אישית לאופי השירותים, כתיבת תכנים, מיתוג וקריאייטיב, אופטימיזציה למנועי החיפוש ולמערכות סריקת הנתונים של Google. כתיבת תוכן SEO, קישורים בבקאופיס האתר, תגיות מטא ועוד. 

אני כאן בכדי להפוך לשותפה הדיגיטלית והאסטרטגית שלכם. אני משתמש בניתוח נתונים, תובנות קהל ויצירתיות כדי ליצור עבורכם אתר בעל חווית משתמש מקוונת שתמשוך מבקרים ותהפוך אותם ללקוחות שלכם.

אסטרטגיית הדיגיטל המושלמת עבורך נמצאת במרחק לחיצה אחת בלבד

וכן! כתיבת תוכן איכותית היא המפתח להצלחה שלך באינטרנט.

We have the know-how you need.